Polityka Zwrotów I Wymian

Zwroty
Jeśli zakupy nie są satysfakcjonujące, możesz zwrócić je w celu wymiany lub zwrócić w ciągu 30 dni od ich otrzymania. Ale będziesz musiał zapłacić za wysyłkę z powrotem do nas. Przyjmujemy produkty tylko wtedy, gdy są nieużywane, niemyte i w oryginalnym stanie - wraz z oryginalnym opakowaniem, metkami itp.

Jeśli otrzymany produkt ma wadę produkcyjną pod względem materiałów lub wykonania, możesz do nas wrócić, a my zwrócimy Ci pieniądze lub wyślemy zamiennik. W takich przypadkach chętnie pokryjemy koszty wysyłki.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe refundacje (jeśli dotyczy)
- Wszelkie elementy, które nie są w oryginalnym stanie, są uszkodzone lub brakuje części z przyczyn nie spowodowanych naszym błędem.
- Każdy przedmiot zwracany później niż 30 dni po dostawie.

Zwroty środków (jeśli dotyczy)
Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.
Jeśli zostaniesz zatwierdzony, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu określonej liczby dni.

Późne lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy)
Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, oficjalne zaksięgowanie zwrotu może zająć trochę czasu.
Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Przed zaksięgowaniem zwrotu środków często występuje pewien czas przetwarzania.
Jeśli to wszystko zrobiłeś i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami.


Wysyłka
Skontaktuj się z nami wcześniej, jeśli chcesz zwrócić produkt. Wyślemy ci adres zwrotny.

W zależności od miejsca zamieszkania czas, jaki może zająć dotarcie wymienionego produktu, może się różnić.

Jeśli wysyłasz przedmiot o wartości przekraczającej 75 USD, powinieneś rozważyć skorzystanie z śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.